2012. szeptember 15., szombat

probléma

Azt sem tudom már, hogy hány napja nem írtam. Tegnap bementünk este a városba a cinefestre, és jól éreztük magunkat, talán túlságosan is. Én biztos, úgy ahogy néhány ember. De igazából szégyellem magam, amiért ilyet csináltam, mert tényleg úgy érzem, hogy túlléptem egy határt. És rájöttem valamire. De igazából még gondolok csak erre, és nem tudom se leírni, se kimondni, mert olyan ijesztő lenne. És fura. Tényleg nagyon fura. Egyébként szerdán volt az angol lektorral óránk, és nagyon jó volt.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése