Azt hiszem, hogy az élet sokszor igazságtalan. De jó tudni, hogy mindennek oka van. Fura mondjuk, hogy akit egy éve a legjobb barátnőmnek tudhattam, most másnak a legjobb barátnője. És tavaly ilyenkor nagyon összevesztünk, de mindketten hibásak voltunk, és ezt mára beláttuk. És néha hiányzik, hogy ketten elmenjünk valahova. De most is jóba vagyunk, és ez jó. Azt hiszem. Ma pedig már legjobb barátként tudhatom azt a lányt, akiről nem gondoltam volna, hogy az lesz. Igazság szerint jóban voltunk, csak egyszerűen soha nem veszekedtünk, meg nem voltunk olyan igazán nagyon jó barátnők. Most úgy gondolom, hogy nekem ő lesz az a barátnő, aki életem végéig ott lesz mellettem, és együtt fogunk nagyon sok hülyeséget csinálni, és jó lesz. És mindent elfogunk mondani egymásnak. Tegnap olyan jó volt. Blankával meg Fannival elmentünk a városba és mekiztünk aztán meg beültünk a frei cafeba. És a pláza előtt ott voltak Kecsóék is. És olyan volt elbeszélgetni végre valakivel. És csütörtökön vizsgázom bioszból ÁÁÁÁÁ. Tanulni kéne.
Ez volt az első bejegyzésem és azt hiszem ez naplószerű blog lesz. Így legalább ide kitudom önteni a lelkem.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése